XML Ürün Tedariki Çalısma Şartları

Başvuru :XML Tedarik sistemimize basvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması gerekmektedir.Ardından asagıdaki evrakları eksiksiz olarak tamamlayarak tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.Hafta içi saat 11:00 a kadar verilen siparisler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 11:00 dan sonra verilen siparisler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir.Müsterilerinizin siparislerini direk müsterilerinize gönderebiliyoruz. Kargo gönderimleri sadece ister sizin anlasmalı kargonuz isterseniz bizim anlaşmalı kargolarımız ile gerçeklesmektedir.

Ürün Kar Oranları :Ürün kar oranları, ürün ve ürün gruplarına göre %15 ile %100 arasında degisiklik göstermektedir. Çesitli dönemlerde sizler için hazırladıgımız kampanyalar sayesinde sizde müsterilerinize uygun fiyatlar sunabilme imkanı buluyorsunuz.

XML Tedarigi Kullanımı ve Ücreti:
Xml Kullanım Ücreti İlk yıl Ücretsiz olup daha sonraki süreç ile ilgili değerlendirme yapılacaktır.Aldıgınız XML hizmetini bütün satış platformlarında açabilirsiniz.XML Tedarik hizmeti sözlesmelerimiz yıllık olarak yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir.

Evrak Listesi
Vergi levhası Fotokopisi ( Kaselenip imzalanıp )
Imza sirküleri Fotokopisi ( Kaselenip imzalanıp)
Kimlik fotokopisi
Son 6 aya ait Ticaret Odası veya Esnaf ve Sanatkârlar Odasından alınmıs Faaliyet belgesi ( Kaselenip imzalanıp) Aşağıdaki adrese iletmeniz yeterlidir

kurumsal@1marka1moda.com

E-Bülten